خوردمان, مطالب مفید

سرکه سیب خانگی، معجزه سلامتی

ُسرکه سیب خانگی تضمین سلامتی

سرکه سیب خانگی از جمله نوشیدنی های پرطرفدار خانواده های ایرانی است. این محصول برخلاف باور عموم مردم، جزء نوشیدنی های قلیایی بوده و اسیدیته بدن را کاهش می دهد. این محصول خانگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در تولید آن از مواد نگهدارنده مضر استفاده نشده است. به طور کلی سرکه های سیب صنعتی به علت استفاده از الکل در همان ابتدای فرآیند تولید خود، از کیفیت مطلوبی برخودار نیستند‌. این سرکه ها از طعم خوبی برخوردار نبوده و فواید سرکه سیب خانگی را ندارند. در تولید سرکه های خانگی از سیب های تازه و رسیده استفاده شده و در فرآیند تولید آن ها از الکل استفاده نشده است. به همین دلیل سرکه های خانگی از طعم بسیار مطلوب تری نسبت به سرکه های صنعتی برخوردار هستند.

فواید مصرف سرکه خانگی

همانطور که گفته شد، سرکه سیب فواید بسیار زیادی دارد. به خصوص اگر این محصول به صورت خانگی نیز تهیه شده باشد. به طور کلی اثر آنتی بیوتیکی این محصول سبب می شود تا مخاط بینی کاهش پیدا کرده تا به این ترتیب گرفتگی بینی کاهش پیدا کند. از دیگر فواید این محصول می توان به درمان انواع امراض پوستی اشاره کرد. به طور کلی سرکه های خانگی برای درمان انواع زیگیل، اگزما، زائده های پوستی، وجود آکنه و بسیاری دیگر از بیماری های پوستی استفاده می شود. اثرات فوق العاده سرکه خانگی سیب در پوست سبب شده تا اکثر متخصصان توصیه کنند که از این محصول برای شست و شوی صورت استفاده شود.

فواید سرکه سیب

اما اثرات فوق العاده این محصول تنها به پوست بدن، محدود نمی شود. آشامیدن و مصرف این نوع از سرکه سبب می شود تا بدن عاری از هرگونه انگل شده و سلامت افراد تضمین گردد. از طرفی خوردن و آشامیدن این محصول به صورت دوره ای می تواند تا حد زیادی در درمان آرتروز، هضم راحت تر کربوهیدرات، تنظیم قند و چربی خون، تنظیم PH بدن و بسیاری از عوامل دیگر کمک کند. اما مهمترین فایده مصرف دوره ای این محصول، کاهش خطر ابتلا به سرطان است. به همین دلیل وبسایت درخانه سرکه خانگی سیب را که از محصولات ارگانیک و طبیعی تهیه شده است را به مردم توصیه می کند.

نحوه مصرف سرکه سیب

به طور کلی اکثر پزشکان توصیه می کنند که روزانه یک قاشق غذاخوری از این محصول مصرف گردد. عمده پزشکان بر این باورند که استفاده بیش از اندازه سرکه نه تنها فوایدی را به بدن نمی رساند، بلکه مضر نیز خواهد بود‌. به همین دلیل توصیه می شود به منظور مصرف سرکه سیب، یک قاشق غذا خوری از آن را در لیوان آبی ریخته شده و سپس مصرف گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و نحوه خرید سرکه سیب خانگی کلیک کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *