اطلاعات محصول

زمان تحویل محصولات درخونه با توجه به نوع محصول متنوع می باشد اما نهایتا تا ۴۸ ساعت بعد از سفارش محصول بایستی به دست مصرف کننده برسد. در صورتی که محصول را دریافت نکردید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید

بله تمامی محصولات کاملا خانگی و توسط بانوان هنرمند و خوش سلیقه و با رعایت کامل موازین بهداشتی تهیه شده و تیم درخونه تمامی تلاش خود در نظارت تولید محصول به کار می برد تا محصول خانگی باکیفیت  را به مشتریان خود تحویل دهد.

سفارش شما زمانی تکمیل می شود که محصول مورد نظر شما در سبد خریدتان قابل مشاهده باشد و شما پس از ورود به سایت و ثبت اطلاعات خود مراحل پرداخت را تا انتها انجام داده باشید.

در صورتی که محصول دریافتی در هنگام تحویل از پیک درخونه دارای آسیب بود یا به اشتباه ارسال شده بود، تنها در زمانی که پیک حضور دارد قابلیت مرجوعی دارد و پس از آن تیم درخونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

اطلاعات پرداخت

بله تمامی سفارشات دارای فاکتور می باشند و سابقه سفارشات فرد در سامانه کاربری او قابل مشاهده است

زمانی که رسید دریافت وجه را با موفقیت دریافت کنید

اگر تا قبل از مرحله پرداخت وجه قصد تغییر سفارش یا لغو آن را داشته باشید امکان پذیر است ولی بعد از آن لغو سفارش امکان پذیر نیست

این قسمت جهت پیگیری کاربران و مشتریان برای روند سفارش خود می باشد و در صورت تأخیر در دریافت سفارش با تیم پشتیبانی درخونه تماس حاصل نمایید.